Siz hayal edin biz geçekleştirelim...

Siz hayal edin biz geçekleştirelim...

Sorunlarınızı dert etmeyin !

Siz bize arızanızı bildirin, biz size en uygun çözümü sunalım..

Domain ve Hosting Satısımız Baslamıstır !

1 Yıllık domain tescil ediyoruz ! Sunucumuzdan sizlere hosting veriyoruz. Faturayı da sizlere teslim ediyoruz. Bir teknik arıza yada sorun olduğunda sizin haberiniz olmadan en kısa sürede biz sorunu çözüyoruz...

Araba Kiralama

Mersin'e kısa bir süreliğine mi geldiniz ? Arabaya mı ihtiyacınız var? Uğur Uyar Bilişim sizlere uygun konforlu ve uygun maliyette araba bulacaktır..

Kartuslar Bos Kalmasın !

Boş kartuşlarınızı dolduruyor, bozuk fotokopi makinelerinizi tamir ediyoruz..

Biz..

2008 Yılının sonlarına doğru Uğur Uyar tarafından Mersin merkez olmak üzre kurulmuş,kısa bir zamanda İstanbul,Ankara,Eskişehir,Bursa'ya kadar uzanan ve bu zamana kadar faaliyet göstermekte olan Uğur Uyar Bilişim; Genel olarak 5 (Beş) Hizmet vermektedir. Web Tasarım ve Logo Tasarım Hizmetleri; Web Programlama ve Diğer Yazılım Hizmetleri; Veri Merkezi(DataCenter) Host,Reseller,Domain,VPS,VDS,Dedicated,Co-loacation; Teknik Servis ve Yazılım Destek Hizmetleri; Network Uzmanlığı Hizmetleri

Ve bunun devamı olarakta çalışmalara devam etmekteyiz..

 

Kurumsal ve Mali Bilgiler

Misyonumuz
Bizler sitelerinizin güvenliği ve sürekliliği için , kendi koyduğumuz disiplin kuralları çercevesinde sürekli gelişim içindeyiz. Bizler için önemli olan ilk şey sizin memnuniyetiniz. Sorumluluklarımızı yerine getirmek, görevlerimizi zamanında yapmak ve sizin memnuniyetinizi sağlamak için disiplinli olarak sürekli çalışıyoruz.
Vizyonumuz
Özgüveni yüksek, kendinle barışık sistem yöneticilerimiz sizlerin isteklerine yerinde ve doğru kararlar vererek iş yaşantınızda daha iyi seviyelere gelmeniz için çalışacaklardır.

Banka Hesaplarımız

Hesap No: 22301519
Şube Kodu 00334
Şube Adı Metropol
Hesap Sahibi UĞUR UYAR
IBAN TR09 0011 1000 0000 0022 3015 19
Hesap No: 0091147
Şube Kodu 0280
Şube Adı Metropol
Hesap Sahibi UĞUR UYAR
IBAN TR24 0004 6002 8088 8000 0911 47
Hesap No: 5929533
Şube Kodu
Şube Adı Mertim
Hesap Sahibi UĞUR UYAR

Neler Yaptık..