Siz hayal edin biz geçekleştirelim...

Siz hayal edin biz geçekleştirelim...

Sorunlarınızı dert etmeyin !

Siz bize arızanızı bildirin, biz size en uygun çözümü sunalım..

Domain ve Hosting Satısımız Baslamıstır !

1 Yıllık domain tescil ediyoruz ! Sunucumuzdan sizlere hosting veriyoruz. Faturayı da sizlere teslim ediyoruz. Bir teknik arıza yada sorun olduğunda sizin haberiniz olmadan en kısa sürede biz sorunu çözüyoruz...

Araba Kiralama

Mersin'e kısa bir süreliğine mi geldiniz ? Arabaya mı ihtiyacınız var? Uğur Uyar Bilişim sizlere uygun konforlu ve uygun maliyette araba bulacaktır..

Kartuslar Bos Kalmasın !

Boş kartuşlarınızı dolduruyor, bozuk fotokopi makinelerinizi tamir ediyoruz..

Insan Kaynakları Politikası;

Mersin'in bilişim firması olarak öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren,çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider, global bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır. Firmamızda çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

 

Insan kaynakları politikamızın temel ilkeleri

Insan kaynakları politikamızın temel ilkeleri
• Firmamızın faaliyetlerini etkin ve verimli bir şekilde yerine getirebilmesini sağlayacak insan kaynağının niteliklerinin belirlenmesi, seçilmesi ve işe alınması ile ilgili sistemi oluşturmak ve uygulamak, • Personelimizin, işinin niteliğinde meydana gelen her türlü gelişme ve değişmelerden geri kalmaması, görev tatmininin yükseltilmesi, iş ortamında daha başarılı olmalarının sağlanması için gereken bilgi, beceri, tutum ve davranışları kazandırmayı amaçlayan eğitim programlarını tespit etmek, uygulamak ve şirket yararına sonuçlarını değerlendirmek, • Personelin kendi çalışmalarının sonuçlarını, bir anlamda çıktılarını görmesine ve bireysel başarısının sonuçlarını değerlendirmesine olanak sağlayacak performans yönetim sistemini geliştirmek, • Personelin kurum içinde sürekli gelişimlerini sağlayan, kendini bulunduğu konumun üzerindeki sorumluluklar için hazırlayan, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanlarımızın en etkin şekilde değerlendirilmesini sağlayan bir kariyer yönetim sistemi oluşturmak ve gerçekleştirmek, .

Neler Yaptık..